نمایندگی پرینتر ریکو

۳۱۴ بازديد

تعمیرات ریکو

نمایندگی پرینتر ریکو در این مرکز دربردارنده تمامی خدمات مرتبط با دستگاه های اداری این برند اعم از پرینتر، دستگاه کپی و .. است. کاربران گرامی محصولات اداری ریکو می توانند با حضور در این مرکز و یا از طریق یک تماس تلفنی از کلیه خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات ریکو بهره مند گردند. خدمات مذکور به دو شیوه «تعمیر در محل» و «تعمیر در مرکز» به کاربران گرامی ارائه میگردد.

دارندگان دستگاه های ریکو می توانند بسته به شرایط و وضعیت خویش، یکی از دو شیوه مذکور را برگزیده و خدمات مورد نیاز را دریافت دارند. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات ریکو به دلیل تسلط بر ساختار محصولات و در اختیار داشتن بروزترین ابزآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در تولیدات ریکو می ‌باشند.

نمایندگی پرینتر ریکو به دلیل بررسی و واکاوی تعداد بیشماری از دستگاه‌های این برند، با بهره‌مندی از کارآمدترین متدهای تعمیری صورت می‌گیرد که بازدهی و اثربخشی آن‌ها در حین تعمیرات ریکو به اثبات رسیده است.خدمات نمایندگی تعمیر ریکو

از آن جا که محصولات تولید شده ی کمپانی ریکو جزو محبوب ترین و پر فروش ترین برندهای تجهیزات کپی در بین مردم ایران میباشد. بر آن شدیم تا با احداث نمایندگی رسمی ریکو با ارائه ی سرویس های پشتیبانی وفاداری خود را به مشتریان عزیز ایرانی ثابت کنیم. نمایندگی ریکو در زمینه ی تعمیرات دستگاه فتوکپی ریکو، طی سال ها تجربه در سرویس دهی و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه های فتوکپی به دنبال درک بالا از نیاز مشتریان خود همواره به این آگاهی رسیده است که تمامی لوازم اداری که سازمان ها و ادارات با آن ها به صورت روزانه سر و کار دارند، نقش بسیار مهمی در پیشبرد اهداف آن سازمان دارند و در صورت بروز اختلال در هر یک از این دستگاه ها ممکن است قسمتی مهم از کار را نیز مختل کند. از آن جا که محصولات چاپ و کپی ریکو یکی از پر کاربرد ترین دستگاه ها در ادارات میباشند، متخصصان حوزه های مختلف در این مرکز، با ارائه ی خدمات منظم و قوی و تمامی سرویس های پشتیبانی محصولات ریکو در مواقع بروز مشکلات، نسبت به برطرف سازی هر چه سریع آن اقدام میکنند. این خدمات شامل شناسایی و تشخیص و ترمیم و تعمیر تمامی دستگاه های تولید شده توسط کمپانی ریکو خواهد شد.


تعمیر فتوکپی ریکو

از آن جا که دستگاه های فتوکپی ریکو در ادارات و شرکت ها به طور مکرر مورد استفاده قرار میگیرند و در عین حال  ممکن است به دلایل مختلفی دچار خرابی و استهلاک شوند و این امر موجب وقفه در کار خواهد شد، متخصصان با زبده و باتجربه در این امر معتقدند تعمیرات دستگاه کپی ریکو از حساسیت بالایی برخوردار است و انجام آن، یکی از تخصصی ترین سرویس هایی میباشد که از سوی نمایندگی ریکو در راستای خدمات پشتیبانی ازمحصولات ریکو به کاربران ارائه میشود. متخصصان و مهندسان این مرکز نمایندگی با استفاده از برترین و پیشرفته ترین تجهیزات لازم جهت تعمیر این دستگاه اقدام به عمل می آورند. تجربه ی بالای کارشناسان سبب شده است که عملیات عیب یابی و تشخیص در کمترین زمان ممکن انجام شود. همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات معیوب دستگاه کپی ریکو تمامی قطعات اورجینال و اصلی این برند نام آشنا جهت تعویض به کار خواهند رفت.


تعمیر فکس ریکو

از دیگر واحد های مجزا در مرکز نمایندگی ریکو مربوط تعمیر و بازساری دستگاه فکس ریکو میباشد. همانطور که میدانید دستگاه های فکس ریکو در ادارات و مراکز کاری نقش بسیار مهمی دارند و به دفعات زیادی ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و این امر ممکن است به دلایل مختلفی دستگاه را در معرض خرابی قرار دهد. پس میتوان گفت خرابی دستگاه فکس مانند خرابی سایر تجهیزات اداری، موجب اختلال در عملکرد شرکت یا سازمان مربوطه خواهد شد. این خدمات توسط کارشناسان و متخصصان دوره دیده و با تجربه ی بالا انجام خواهد گرفت. خدمات پس از فروش محصولات ریکو در زمینه ی دستگاه فکس ریکو شامل تمای مدل ها و نسخه ها و تمام خرابی ها خواهد شد و با بالا ترین کیفیت ممکن به شما کاربران عزیز ارائه میشود.تعمیر پرینتر ریکو

با وجود کیفیت بالای ساخت در پرینتر های کمپانی ریکو، این دستگاه ها ممکن است به دلایل مختلفی از قبیل عدم سرویس و نگهداری صحیح دچار مشکل در کیفیت و یا حتی عملیات چاپ شوند. خرابی و بروز مشکل در پرینترهای کمپانی ریکو ممکن است برای کاربر دردسر های زیادی را ایجاد کند، چرا که معمولا دستگاه های کپی از قبیل پرینترهای ریکو برای کار و هدف های مهمی طراحی و تولید شده اند. همانطور که گفته شد از مهم ترین و روشن ترین خدمات مرکز پشتیبانی ریکو، شناسایی و تشخیص عیوب و به دنبال آن تعمیر و بازسازی بهینه ی پرینترهای ریکودر تمامی مدل ها و نسخه ها میباشد. این امر توسط حرفه ای ترین کارشناسان واحد تعمیر پرینتر و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت.نمایندگی ریکو و واحدهای تخصصی تعمیرات ریکو

نمایندگی ریکو در تلاش است تا در هر دو حوزه فروش و تعمیر، بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان خویش ارائه دارد. مدیریت نمایندگی ریکو تأکید ویژه ای بر پیگیری مشکلات مشتریان و تأمین خواسته ها و نیازهای آنان دارد و در این راستا «نظارت» و «کنترل سطح کیفی خدمات» را دو رکن اساسی و لاینفک فعالیت های مجموعه خویش قرار داده است.

کارشناسان و مهندسان نمایندگی ریکو با این باور که خدمات پس از فروش موجب وفاداری و تکرار خرید می گردد، در هر زمان پاسخگوی مشتریان گرامی هستند و با حضور در محل مورد نظر ارائه دهنده خدمات مورد نیاز به آنها می باشند. شما کاربران گرامی نیز می توانید با حضور در نمایندگی ریکو و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش، خدمات تخصصی مورد نیاز را دریافت دارید. واحدهای تخصصی تعمیرات ریکو در بخش زیر معرفی شده اند.


نمایندگی ریکو و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز ریکو

نمایندگی ریکو ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با تعمیر، ترمیم، ارتقاء، گردگیری، سرویس و بهسازی محصولات شرکتی است که عمده فعالیت های خویش را بر دو حوزه عکاسی و الکترونیک متمرکز ساخته است. ریکو شرکتی چندملیتی الکترونیکی و تصویربرداری ژاپنی است که توسط انیسیتوی ریکن در تاریخ شش فوریه سال ۱۹۳۶ راه اندازی گشت.

شرکت ریکو تولید کننده انواع محصولات الکترونیکی است که در درجه نخست به عرضه تولید مدلهای گوناگون و گسترده دوربینها و تجهیزات اداری نظیر پرینترها، دستگاه های فتوکپی و دورنگارها می پردازد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی با جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز ریکو به بخش زیر مراجعه نمایید.


تعمیرات ریکو و اخبار مرکز تخصصی ریکو

مراجعه به مرکز تعمیرات ریکو این اطمینان را به کاربر می بخشد که تعمیرات اِعمال شده بر روی دستگاه معیوب، منطبق بر استانداردهای مجاز و شرکتی بوده و منجر به بازیابی کیفیت اولیه دستگاه می گردد از همین روست که کارشناسان اکیداً توصیه می نمایند پیش از تحویل دستگاه به یک مرکز، از مجاز و استاندارد بودن آن اطمینان حاصل شود؛

دلیل این امر نیز روشن است؛ مراجعه به یک مرکز ناآشنا جهت تعمیر یک دستگاه نه تنها ممکن است اشکالات دستگاه را رفع نکند بلکه ممکن است به دلیل اِعمال برخی دستکاری های ناشیانه توسط تعمیرکاران مبتدی و نابلد، اشکالات و نواقص دستگاه معیوب دو چندان شده و چه بسا فرصت تعمیر آن برای همیشه از بین برود.

در این میان آگاهی از جدیدترین رویدادها و اخبار مرتبط با ریکو سبب میگردد تا کاربران از تازه های ساخت و ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری تولیدات این کمپانی آگاهی یافته و بتوانند پارامترهای ضروری و بایسته جهت تعمیرات آنها را تشخیص دهند. تازه های اخبار مرکز تخصصی ریکو از طریق بخش زیر در اختیار کاربران گرامی قرار داده شده است.نمایندگی ریکو و مقالات تعمیرگاه تخصصی ریکو

 نمایندگی ریکو علاوه بر فعالیت در دو حوزه‌ تعمیر و فروش محصولات ریکو مقالات تعمیرگاه تخصصی ریکو را در این بخش به کاربران گرامی معرفی خواهد نمود. کادر مجرب و باسابقه‌ی نمایندگی ریکو در بخش تعمیر، با بهره ‌مندی از بروزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع و حل تمامی مشکلاتی می‌باشد که به هر دلیل ممکن است در محصولات ریکو ایجاد شده باشند. تمامی سرویس های ارائه شده در این مرکز مبتنی بر اصول و استانداردهای جهانی است که از سوی شرکت‌های معتبری نظیر ریکو مطرح گشته‌اند. در بخش زیر پاره ای از مقالات تعمیرگاه تخصصی ریکو در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده شده است.تعمیرات ریکو و سوالات متداول تعمیرات تخصصی ریکو

نمایندگی پرینتر ریکو این امکان را فراهم نموده است که شما مشتریان گرامی می توانید با استفاده از این بخش هرگونه پیشنهاد، انتقاد و نظرات خویش را با ما در میان گذاشته و از این راهرو ما را در ارتقاء سطح کیفی خدمات یاری نمایید. هم چین این امکان نیز فراهم شده  تا شما هموطنان گرامی از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و سوالات خود را در ارتباط با محصولات ریکو مطرح نمایید. پس از تماس شما و انجام هماهنگی های لازم، کارشناسان تعمیرات ریکو به محل اعزام شده و اقدامات لازم جهت تعمیر و سرویس دستگاه ریکو را آغاز می‌ نمایند.

راه‌های برقراری ارتباط با ما در وب سایت رسمی این مرکز و در بخش «ارتباط با ما» ذکر شده است. کادر پشتیبانی نمایندگی ریکو با صبر و شکیبایی پاسخگوی تمامی پرسش های شما خواهد بود. شما کاربران گرامی می توانید کلیه پرسش های مرتبط و سوالات متداول تعمیرات تخصصی ریکو را با کارشناسان ما در میان گذاشته و تخصصی ترین پاسخ های این حوزه را دریافت نمایید.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.