نمایندگی ریکو

۳۰۴ بازديد

نمایندگی ریکو سال‌هاست  در امر تعمیر و فروش محصولات شرکت ریکو، فعالیت داشته و همواره به عنوان مرکز منتخب مشتریان مطرح بوده است. نمایندگی ریکو، تمرکز اصلی خود را بر تعمیرات ماشین های اداری ریکو قرار داده است.

این مرکز تعمیر و فروش انواع دستگاه های اداری ریکواز جمله مدل های مختلف دستگاه کپی و فکس ریکو را به صورت تخصصی انجام می دهد. تمامی این خدمات توسط برترین کارشناسان و مهندسین کشور به صورت حرفه‌ای ارائه می‌گردد.

صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان این مجموعه در حین کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از جمله دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت نمایندگی ریکو در امر خدمات‌رسانی گشته است.

متخصصین نمایندگی ریکوملزم به حضور در دوره‌های ملی و بین‌المللی هستند که هر ماه به منظور به‌روز رسانی مهارت‌ها و دانش تخصصی آنان‌ برگزار می‌گردد. در این صفحه ضمن معرفی واحدهای تعمیرات ریکو، دیگر خدمات ریکو را در بخش های اخبار ، مقالات ، معرفی محصولات و پاسخگویی به پرسش های کاربران ریکو را شرح خواهیم داد.

 واحدهای تخصصی تعمیرات ریکو

کادر فنی نمایندگی ریکو، پیش از آغاز مراحل تعمیرات ریکو، در محیطی آرام، اطلاعات و راهنمایی‌های مورد نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهند تا امکان یک انتخاب آگاهانه برای شما فراهم گردد.

پیش از هر اقدامی، به منظور رفاه حال و رضایت مشتریان گرامی، هزینه‌های تعمیر و مدت زمان مورد نیاز به صورت تخمینی برآورد شده و به اطلاع مشتریان گرامی می رسد. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز دارای گارانتی می‌باشند.

مهندسین نمایندگی ریکو طی مراحل مختلف تعمیرات دستگاه ریکو را انجام حواهند داد. در گام نخست، کادر فنی نمایندگی ریکو  اطلاعات اولیه و مورد نیاز را در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهند.

این اطلاعات شامل پاسخگویی به تمام پرسش‌های مشتریان و نیز مواردی همچون چگونگی تعمیر دستگاه، مدت زمان مورد نیاز، روند تعمیر، برآورد هزینه ی تعمیر، نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

در مرحله ی بعد در صورت تأیید مشتری، کادر فنی نمایندگی ریکو اقدام به تعمیر و ترمیم دستگاه خواهند کرد. در صورت نیاز به تعویض قطعات، این اطمینان را به شما می دهیم که در این مرکز، فقط از قطعات اورجینال و با کیفیت جهت تعویض استفاده می گردد .

تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی ریکو می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناس فنی این مرکز برسد. پس از اتمام فرآیند تعمیر و بازسازی، دستگاه برای بررسی‌های نهایی به کارشناس فنی نمایندگی ریکو تحویل داده می‌شود. جهت آشنایی با خدمات واحدهای مختلف تعمیرات ریکو به صفحه ی مربوط به آن مراجعه نمایید.

 

جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز ریکو

 

شرکت ریکو، تولیدکننده انواع محصولات الکترونیکی است، که در درجه اول، به تولید انواع دوربین‌ها و تجهیزات اداری؛ از قبیل: پرینترها، دستگاه‌های فتوکپی ودورنگارها، می‌پردازد.

ریکو ، از جمله شرکت های پیشرو و ممتاز در زمینه تولید کپی در جهان می باشد و فن آوری پیشرفته محصولات آن سبب میگردد که کارایی دستگاه های فتوکپی بسیار موثرتر بوده و در نتیجه قابلیت اطمینان و اعتماد بیشتری را داشته باشند.

نمایندگی ریکو دراین بخش جدیدترین مدل های محصولات ریکو را همزمان با تولید و عرضه به بازار به کاربران معرفی خواهد کرد. به منظور رفاه حال مشتریان و تسریع در ارائه ی سرویس و تعمیرات، امکان ارائه ی خدمات و سرویس در محل و منزل فراهم شده است. مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری جدیدترین مدل های محصولات ریکو را در این قسمت مطالعه نمایید. جهت آشنایی با محصولات نمایندگی ریکو و جدیدترین محصولات نمایندگی مجاز ریکو این بخش را مطالعه نمایید.

 

اخبار مرکز تخصصی ریکو

اخبار نمایندگی ریکو، شامل جدیدترین اطلاعات و رویدادها در مورد این کمپانی است. سایت رسمی نمایندگی ریکو تازه ترین رویدادها را درمورد کمپانی ساموسنگ تغییرو تحولات آن،  تعمیرات ریکو و محصولات این کمپانی در اختیار کاربران گرامی قرار داده است. نکته‌ی قابل ذکر دیگر در نمایندگی ریکو، در اختیار داشتن ابزار تعمیری است که با ساختار فیزیکی این محصولات سازگاری داشته باشند.

کارشناسان تعمیر هر ‌اندازه که زبده و ماهر باشند، درصورتی که ابزار تعمیر مورد نیاز و متناسب با دستگاه را در اختیار نداشته باشند، ممکن است در حین کار با مشکل مواجه شده و از ادامه‌ی تعمیر باز بمانند. از اینرو توجه به سطح امکانات تعمیرگاه محصولات ریکو نیز ضروری و بایسته است.

تعمیرات محصولات ریکو ممکن است در ابتدای امر چندان پیچیده به نظر نرسد؛ از همین روست که در حال حاضر مراکز غیررسمی بسیاری مدعی هستند که در زمینه تعمیر و ترمیم این دستگاه‌ها فعالیت دارند.

اما در سخنی کوتاه با مشتریان این مراکز می‌توان به اشتباهات فاحش تعمیرکاران مبتدی و اقدامات ناشیانه چنین مراکزی در ترمیم و تعمیر محصولات ریکو پی برد.  مرکز تعمیرات ریکو  دراین بخش شما را با اخبار مرکز تخصصی ریکو  آشنا خواهد نمود.

 

مقالات تعمیرگاه تخصصی ریکو

مقالات نمایندگی ریکو، از بین مقالات ارائه شده در کنفرانس های ملی و بین المللی برگزیده شده اند. با توجه به این که مخاطبین ما دو حوزه ی تخصصی و عمومی را در بر می گیرند. سعی براین است تا در جهت رفع نیاز هر دو گروه مقالات در دو دسته ی عمومی و تخصصی ارائه گردد.

به این ترتیب کابران عمومی می توانند به دانش کلی و عمومی در مورد محصول خود دست یابند و همچنین کاربران تخصصی نیز مقالات تخصصی در ارتباط متدهای نوین تعمیرات ریکو و تکنولوژی های جدید به کاررفته در محصولات این کمپانی را درخواهند یافت.

تعمیرمحصولات این شرکت توسط افراد مبتدی نه تنها مشکل اولیه‌ی دستگاه را رفع نخواهد کرد بلکه ممکن است با وارد کردن آسیب‌ها و صدمات جدی به دیگر بخش‌های دستگاه، افت دائمی عملکرد و یا از کار افتادگی کامل دستگاه را به همراه داشته باشد.

ازین رو در صورت بروز هر گونه مشکل در دستگاه ریکو ، به نمایندگی و تعمیرگاه مجاز ریکو مراجعه نمایید.

نمایندگی ریکو، پیشرفته‌ترین امکانات روز دنیا و فناوری‌های صنعت الکترونیک را در اختیار مهندسان و متخصصان خود قرارداده است و خدمات این مرکزبه بهترین شکل، در کمترین زمان ممکن و با نازل‌ترین قیمت به مشتریان گرامی عرضه می گردد. متخصصین نمایندگی ریکو در این بخش شما را در جریان تازه ترین مقالات تعمیرگاه تخصصی ریکو قرار خواهند داد.

 

سوالات متداول تعمیرات تخصصی ریکو

دراین قسمت به ارائه ی رایج ترین پرسش ها در زمینه ی تعمیرات ریکو، کمپانی ریکو وتمامی پرسش های  مرتبط با این حوزه می پردازیم. کارشناسان تعمیر در مرکز تعمیرات ریکو، دارنده‌ی گواهی‌های بین‌المللی در زمینه تعمیرِ محصولات الکترونیکی با تمرکز بر محصولات ریکو می‌باشند؛ بعلاوه کادر فنی این مرکز، ملزم به حضور در دوره‌های فنی و تخصصی‌ای می‌باشند که در سیکل‌های یکماهه و سه ماهه به منظور به‌روز رسانی اطلاعات و مهارت‌ها برگزار می‌گردند.

ضرورت برگزاری چنین دوره‌هایی از آن‌روست که شرکت ریکو یکی از کمپانی‌های پیشرو در امر ساخت و طراحی محصولات الکترونیکی و تجهیزات خانگی است و به موازات این امر، به روز رسانی اطلاعات کارشناسان تعمیر نیز ضروری می‌گردد. مدیریت مرکز تعمیرات ریکو، در راستای آسودگی خاطر هموطنان گرامی و نیز پیشگیری از وقوع تمامی موارد مذکور، پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا و ابزارآلات تخصصی تعمیر و ترمیم را در اختیار مهندسان و متخصصان حوزه‌ی کامپیوتر، الکترونیک و مکانیک این شرکت قرار داده است .

به این ترتیب با تلفیق این دو مجموعه، فضایی کارآمد و تخصصی در حوزه‌ی تعمیر و ترمیمِ دستگاه‌های ریکو فراهم آورد. پیش از آغاز روند تعمیرات با مطالعه ی پرسش های این بخش اطلاعات لازم را کسب خواهید کرد. همچنین می توانید از خدمات مشاوره در محل بهره مند گردید.  جهت مطالعه ی مرکز تعمیرات ریکو و سوالات متداول تعمیرات تخصصی ریکو این بخش را مطالعه نمایید.

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران ، خدمات تخصصی تعمیر و فروش  انواع دستگاه های الکترونیک را به عهده دارد . این مرکز مدت هاست به عنوان مرکز منتخب کاربران مطرح می باشد.  از جمله دلایل موفقییت این مجموعه می توان به اعتماد کاربران و رضایت آنان از خدمات ارائه شده توسط پرسنل مرکز سخت افزار ایران اشاره نمود.

این مرکز توانسته رضایت مشتریان را در تعمیر انواع برند ها جلب کند . مرکز سخت افزار ایران طی سالیان متمادی در تعمیر انواع لوازم الکترونیکی از جمله ؛ موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، پرینتر، اسکنر، دستگاه کپی ، تلویزیون و… فعالیت داشته و حسن نیت در ارائه ی خدمات و احترام به حقوق مشتریان اثبات نموده است.

مرکز سخت افزار ایران در جهت بالابردن سطح کیفی خدمات ، جهت تعمیر محصولات مختلف برندها از متخصصین تعمیر همان محصولات بهره می گیرد. همچنین متخصصین پس از آنالیزها و آزمون های متعدد جهت مرکز می شوند . به عنوان مثال ؛ تعمیر موبایل فقط توسط متخصصین تعمیرموبایل انجام می شود که علاوه بر داشتن سال ها تجربه در زمینه ی تعمیرات موبایل ، دوره های فوق تخصصی لازم را نیز گذرانده اند .

علاوه بر این ؛ در این مرکز خدمات هر یک از برندها به متخصصین مربوط به همان برند سپرده می شود که تسلط کامل به قطعات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه ها را دارند . لذا با آسایش خاطر از انجام تعمیراتی بدون بازگشت و استفاده از قطعات اورجینال ،  می توانید تعمیرات دستگاه خود را به مرکز سخت افزار ایران بسپارید.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.