نمایندگی اچ پی

۳۲۹ بازديد

 

نمایندگی اچ پی در شهرستان ها ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با بهسازی، تعمیر و ارتقاء دستگاه های اچ پی به کاربران عزیز ساکن در شهرستان هاست. راه اندازی این مرکز با هدف ارائه تخصصی ترین خدمات به کاربران شهرستانی –به ویژه شهرستان های کوچک که از خدمات نمایندگی رسمی اچ پی بی بهره اند- صورت گرفته است. از این پس دارندگان دستگاه های اچ پی (کاربران محترم شهرستانی) می توانند با بروز هر گونه اختلال و ناکارامدی در دستگاه خویش، بر اساس دستورالعمل ذکر شده.شده در وب سایت، نسبت به ارسال کالای خویش اقدام نمایند تا تخصصی ترین تعمیرات مرتبط بر روی دستگاه آنها اِعمال گردد. نمایندگی اچ پی  در شهرستان ها با به‌کارگیری امکانات موجود و با همکاری تیمی از زبده‌ترین کارشناسان فنی این حوزه، توانسته است خود را به عنوان یکی از مراکز پیشرو در ارائه خدمات مرتبط با تعمیر فناوری اطلاعات و تجهیزات الکترونیکی اچ پی مطرح سازد و از این راهرو پاسخگوی نیازهای مشترکان اچ پی باشد.


ویژگی های نمایندگی اچ پی در شهرستان

باتوجه به درخواستهای مکرر کاربران ارجمند شهرستانی مبنی بر فراهم آوردن امکان ارسال دستگاه های معیوب به نمایندگی اچ پی و نگرانی آنها به دلیل عدم وجود مرکزی مجاز و استاندارد جهت تعمیرات در شهرستان ها، برآن شدیم تا امکانات و فضای لازم جهت دریافت دستگاه های معیوب از شهرستانها را فراهم آوریم. در نمایندگی اچ پی در شهرستان ها کلیه خدمات مرتبط با تعمیرات اچ پی اعم از تعمیر پرینتر اچ پی ، تعمیر اسکنر اچ پی و … انجام می پذیرد.

 از این پس، این امکان فراهم گشته است تا شما کاربران گرامی، ساکن هر یک از شهرهای کشور عزیزمان که هستید، بی هیچ نگرانی دستگاه خود را به نمایندگی اچ پی در شهرستان ها ارسال کرده و پس از طی روند تعمیرات آن را در صحت و سلامت کامل تحویل بگیرید.

برتری نمایندگی اچ پی در شهرستان ها صرفه‌جویی در زمان و هزینه، استفاده از قطعات اورجینال، سرعت بالای انجام تعمیرات، انجام مشاوره پیش از تعمیر و اعلام نتیجه‌ی نهایی پس از تعمیر، و در نهایت تعمیر دستگاه‌هایی است که سایر همکاران قادر به تعمیر آنها نبوده‌اند. شایان ذکر است هزینه تعمیر در این مرکز بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه محاسبه و اخذ می گردد.


مراحل ارسال کالا به نمایندگی اچ پی در شهرستان

 • تماس با مشتری، اعلام مشکل به وجودآمده، شرح مراحل تعمیر و هزینه ی تقریبی (مراحل تعمیر و هزینه آن باتوجه به مورد تعمیراتی و نوع دستگاه متفاوت است)
 • آغاز روند تعمیر اچ پی درصورت رضایت مشتری
 • گزارش به مشتری در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • تست دستگاه توسط کارشناس ارشد نمایندگی اچ پی در شهرستان پس از پایان تعمیر و تأیید کادر فنی
 • واریز هزینه تعمیر توسط مشتری پس از اطمینان ازسلامت دستگاه
 • ارسال شماره حساب یا شماره کارت به مشتری جهت واریز هزینه تعمیر
 • ارسال دستگاه به آدرس مشتری در صحت و سلامت کامل
 
 • بسته بندی دستگاه معیوب بدون لوازم جانبی آن
 • شرح مشکلات ایجاد شده در دستگاه در یک برگ کاغذ و ارسال آن به همراه دستگاه
 • شرح تعمیرات و سرویس های احتمالی که پیش از این بر روی دستگاه اعمال شده است
 • درج آدرس، شماره تماس وکدپستی ده رقمی دقیق بر روی بسته ی ارسالی
 • ارسال دستگاه به نمایندگی اچ پی در شهرستان
 • ارسال شماره رسید ( شماره ی پیگیری ) به شماره موبایل قید شده روی بسته ارسالی
 • ارسال پیامک به مشتری پس از دریافت کالا در نمایندگی اچ پی در شهرستان (نگهداری شماره رسید تا پایان مراحل تعمیر ضروری است.)
 • آغاز روند عیب یابی دستگاه توسط کارشناسان پس از دریافت کالانمایندگی اچ پی و واحدهای تعمیرات اچ پی

نمایندگی اچ پی یکی از شرکت های پیشگام در ارائه خدمات تخصصی مرتبط با تعمیرات اچ پی است که به دلیل در اختیار داشتن پیشرفته ترین تجهیزات و همکاری با جمعی از زبده ترین کارشناسان این حوزه موفق به کسب موفقیت های بسیار در این زمینه گشته است.این شرکت علاوه بر تعمیر، در زمینه ی آموزش و فروش محصولات نیز فعالیت می کند. یکی از بزرگترین افتخارات کسب شده توسط این مرکز آن است که در طی سالهای اخیر و بر اساس نظرسنجی های انجام شده.

به عنوان برترین مجموعه ارائه دهنده خدمات از سوی کاربران انتخاب گشته است. مدیریت نمایندگی اچ پی در ایران مشتری مداری را رکن اصلی فعالیت های این شرکت می داند و اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع با قیمت‌ها و هزینه‌های مصوب شرکتی به هموطنان گرامی دارند. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی‌ اچ پی صورت می‌پذیرد. واحدهای تعمیرات اچ پی در بخش زیر معرفی می گردند.تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.