تعمیر موبایل

۴۱۸ بازديد

تعمیر موبایل  باید  با رعایت پارامترهای مخصوصِ این جادوی قرن  انجام پذیرد تا از آسیب به دیگر بخش‌های دستگاه جلوگیری کرده و  بازیابی کیفیت اولیه آن را سبب گردد. اما پرسش ما آن است که آیا پارامترهای مجاز و استاندارد در تعمیرات موبایل در تمامی تعمیرگاه‌های موبایل اجرا می شود؟ پاسخ این سوال متأسفانه منفی است. بسیارند مغازه هایی که با تابلوی تعمیرات تخصصی موبایل یا نمایندگی تعمیرات موبایل به فعالیت مشغول هستند اما دانش و مهارت کافی جهت تعمیر موبایل  را ندارند. این افراد صرفاً با تکیه بر تجربه‌های پیشین خود در تعمیرات گوشی، نسبت به تعمیر موبایل اقدام ‌می‌نمایند؛ از این‌رو اغلب قریب به اتفاق این تعمیرات، منجر به خرابی مجدد دستگاه و چه بسا دوچندان شدن  مشکل آن‌ها می‌گردد.

از این رو توصیه ی اکید ما این است که پیش از مراجعه به مراکز جهت تعمیرات موبایل از رسمی بود و مجاز بودن آن اطمینان حاصل نمایید. نمایندگی 
تعمیر موبایل در مرکز سخت افزار ایران ضمن بهره مندی از نیروی متعهد و متخصص و کسب مجوز رسمی از اتحادیه نوید تعمیراتی تخصصی و بدون بازگشت را به کاربران تلفن همراه می دهد.

 

 

تعمیر مشکلات رایج موبایل

از آن جا که تلفن همراه امروزه به وسیله ای جدایی ناپذیر از کاربران تبدیل شده است. مشکلات رایج در آن نیز به دلیل زمین خوردگی های متعدد ، آب خوردگی و... در حال افزایش است. متخصصین تعمیر موبایل ابتدا دستگاه را عیب یابی کرده و پس از تشخیص درست اقدام به تعمیرات آن می نمایند. تعمیر و تعویض تاچ و گلس موبایل ، تعمیر باتری موبایل ، تعمیر دوربین موبایل ، رفع مشکلات عدم آنتن دهی گوشی ، رفع مشکلات عدم اتصال گوشی به وای فای ، رفع مشکلات سوکت شارژ موبایل ، تعمیر دکمه ی پاور موبایل ، فلش نرم افزاری موبایل ، رفع تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تلفن همراه ، در نمایندگی تعمیر موبایل توسط تعمیرکاران حرفه ای این مجموعه انجام می گردد.

 

تعمیر موبایل با اخرین متد

 

نمایندگی تعمیر موبایل از آخرین متد روز جهت تعمیرات تخصصی موبایل بهره می گیرد. کارشناسان این مرکز از بین برترین اساتید تعمیر گوشی انتخاب شده اند و توانایی تعمیر و ترمیم انواع مدل های تلفن همراه را دارند. علاوه بر تجربه و تخصص بهره مندی از دانش روز در تعمیرات موبایل مهم ترین عامل در موفقیت یک تعمیرکار موبایل است. لذا مدیریت مجموعه پرسنل خود را ملزم به این نموده که  همواره دانش خود را مطابق با آخرین تکنولوژی های موجود در موبایل ها ، به روز رسانی نمایند. به عنوان مثال ؛ تکنولوژی موجود در آیفون اپل هر سال در حال به روز رسانی است و این کمپانی نام آشنا همواره از تکنولوژی های جدید در محصولات  خود بهره می برد. لذا تعمیرکارانی که به تعمیر موبایل اپل می پردازند باید از آخرین متد تعمیرات آگاهی کافی داشته باشند.

 

تماس با تنها مرکز رسمی تعمیر موبایل

 

جهت تماس با تنها مرکز رسمی تعمیر موبایل می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت تعمیر موبایل اقدام فرمایید. راه های ارتباطی ما عبارتند از ایمیل، شبکه های اجتماعی ، شماره های تماس و یا مراجعه ی حضوری . این مرکز دارای شش شعبه در تهران و کرج بوده و همچنین کاربران در شهرستان ها می توانند دستگاه خود را جهت تعمیرات به نمایندگی ارسال نمایند. شماره های تماس جهت هماهنگی عبارتند از 02162948 | 0215414  . پس از وصل شدن به تلفن گویا می توانید داخلی مورد نظر خود را وارد نمایید و یا منتظر وصل شدن به اپراتور باشید. لازم به ذکر است، این امکان فراهم شده تا پرسش های خود را با کادر فنی در میان گذاشته و پیش از آغاز تعمیرات موبایل مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

 

منیع:  tamirmobile.com

تعمیر موبایل
 
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.